Swedish Parish Pages F: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|Fryele | |Fryele | ||
|- | |- | ||
| | |Frykerud | ||
| | |Fryksände | ||
| | |Främmestad | ||
| | |Frändefors | ||
| | |Frändefors L.D.S. | ||
|- | |- | ||
| | |Fränninge | ||
| | |Fröderyd | ||
| | |Frödinge | ||
| | |Fröjel | ||
| | |Fröjered | ||
|- | |- | ||
| | |Frökind | ||
|Fröryd | |||
|Fröskog | |||
|Fröslunda | |||
|Frösthult | |||
|- | |||
|Frösunda | |||
|Frösve | |||
|Frösö | |||
|Frötuna | |||
|Frövi | |||
|- | |||
|Fuglie | |||
|Fullestad | |||
|Fulltofta | |||
|Fullösa | |||
|Funbo | |||
|- | |||
|Furingstad | |||
|Furuby | |||
|Furulund | |||
|Fuxema | |||
|Fyrunga | |||
|- | |||
|Fågelfors | |||
|Fågeltofta | |||
|Fågelvik, Västra | |||
|Fågelvik, Östra | |||
|Fågelås | |||
|- | |||
|Fåglum | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 11:20, 8 February 2010
Back to Sweden Portal Page►
| Fagered | Fagerhult | Fagersta | Falkenberg | Falköping Östra |
| Falköping Stadsförsamling | Falsterbo | Falun Kristine | Fardhem | Farhult |
| Faringe | Farshaga | Farsta | Farstorp | Fasta |
| Fasterna | Fattighus (Göteborg) | Felestad | Fellingsbro | Fellingsbro Norra |
| Femsjö | Fide | Figeholm | Filborna | Filipstad |
| Film | Finja | Finnekumla | Finnerödja | Finnskoga-Dalby |
| Finska (Stockholm) | Finspång | Fiskebäck | Fiskebäckskil | Fittja |
| Fivelstad | Fivlered | Fjelie | Fjerrestad | Fjälkestad |
| Fjälkestad med Råbelöv | Fjälkinge | Fjällbacka | Fjällsjö | Fjärdingsroten |
| Fjärestad | Fjärås | Flackarp | Flakeberg | Flen |
| Fleninge | Fleringe | Flisby | Fliseryd | Flistad (Östergötland) |
| Flistad (Skaraborg) | Flo | Floby | Floda (Kopparberg) | Floda (Södermanland) |
| Flundre | Flymen | Fläckebo | Flädie | Fogdö |
| Fole | Folkunga | Folkärna | Follingbo | Fornåsa |
| Fors (Älvsborg) | Fors (Jämtland) | Fors (Eskilstuna) | Forsa | Forsby |
| Forserum | Forsheda | Forshem | Forshälla | Forsmark |
| Forssa | Fosie | Foss | Fotskäl | Foxerne |
| Fransk Luterska (Stockholm) | Fredrika | Fredsberg | Fresta | Fridene |
| Fridlevstad | Friel | Friggeråker | Frillestad | Frillesås |
| Frinnaryd | Fristad | Fristaden | Fritsla | Frostviken |
| Fru Ahlstad | Fru Alstad | Frustuna | Frustuna-Kattnäs | Fryele |
| Frykerud | Fryksände | Främmestad | Frändefors | Frändefors L.D.S. |
| Fränninge | Fröderyd | Frödinge | Fröjel | Fröjered |
| Frökind | Fröryd | Fröskog | Fröslunda | Frösthult |
| Frösunda | Frösve | Frösö | Frötuna | Frövi |
| Fuglie | Fullestad | Fulltofta | Fullösa | Funbo |
| Furingstad | Furuby | Furulund | Fuxema | Fyrunga |
| Fågelfors | Fågeltofta | Fågelvik, Västra | Fågelvik, Östra | Fågelås |
| Fåglum | ||||