Old microfilm number conversion: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 7: Line 7:
| [[Old microfilm number conversion 1460-3567|1460-3567]]  
| [[Old microfilm number conversion 1460-3567|1460-3567]]  
| [[Old microfilm number conversion 1462-3654|1462-3654]]  
| [[Old microfilm number conversion 1462-3654|1462-3654]]  
 
|-
| [[Old microfilm number conversion 1479-3741|1479-3741]]
| [[Old microfilm number conversion 1479-3741|1479-3741]]
| [[Old microfilm number conversion 1548-3915|1548-3915]]  
| [[Old microfilm number conversion 1548-3915|1548-3915]]  
Line 223: Line 223:
| [[Old microfilm number conversion 5069-5074|5069-5074]]  
| [[Old microfilm number conversion 5069-5074|5069-5074]]  
| [[Old microfilm number conversion5074-5088|5074-5088]]
| [[Old microfilm number conversion5074-5088|5074-5088]]
| &nbsp;<span style="text-decoration: underline;">*</span>[[Old microfilm number conversion 5242-5244|5242-5242/89]]
| [[Old microfilm number conversion 5089-5100|5089-5100]]
|-
|-
| [[Old microfilm number conversion 5089-5100|5089-5100]]  
| [[Old microfilm number conversion 5101-5117|5101-5117]]  
| [[Old microfilm number conversion 5101-5117|5101-5117]]  
| [[Old microfilm number conversion 5117-5128|5117-5128]]  
| [[Old microfilm number conversion 5117-5128|5117-5128]]  
Line 231: Line 230:
| [[Old microfilm number conversionn 5140-5152|5140-5152]]
| [[Old microfilm number conversionn 5140-5152|5140-5152]]
| [[Old microfilm number conversion5152-5154|5152-5154]]
| [[Old microfilm number conversion5152-5154|5152-5154]]
| [[Old microfilm number conversion 5154-5162|5154-5162]]
|-
|-
| [[Old microfilm number conversion 5154-5162|5154-5162]]
| [[Old microfilm number conversion 5162-5186|5162-5186]]  
| [[Old microfilm number conversion 5162-5186|5162-5186]]  
| [[Old microfilm number conversion 5186-5196|5186-5196]]  
| [[Old microfilm number conversion 5186-5196|5186-5196]]  
Line 238: Line 237:
| [[Old microfilm number conversion 5215-5219|5215-5219]]  
| [[Old microfilm number conversion 5215-5219|5215-5219]]  
| [[Old microfilm number conversion 5219-5242|5219-5242]]
| [[Old microfilm number conversion 5219-5242|5219-5242]]
| [[Old microfilm number conversion 5242-5244|5242-5242/89]]
|-
|-
| [[Old microfilm number conversion 5242-5244|5242-5244]]  
| [[Old microfilm number conversion 5242-5244|5242-5244]]  
Reviewer, editor, pagecreator
5,100

edits