407,336
edits
No edit summary |
(FHL) |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
| 1647-1965 | | 1647-1965 | ||
| 1678-1961 | | 1678-1961 | ||
|- | |||
| Curriers | |||
| 1658-1856 | |||
| 1678-1840 | |||
|- | |||
| Cutlers | |||
| 1575-1627, 1703-1848 | |||
| 1613-1863 | |||
|- | |||
| Distillers | |||
| 1765-1862 | |||
| 1638-1708, 1721-1899 | |||
|- | |||
| Dyers | |||
| 1706-1900 | |||
| 1650-1826 | |||
|- | |- | ||
| Farriers | | Farriers | ||
| 1619-1862 | | 1619-1862 | ||
| 1755- | | 1694-1739 | ||
|- | |||
| Feltmakers | |||
| 1694-1858 | |||
| 1755-1898 | |||
|- | |- | ||
| Merchant Taylors | | Merchant Taylors | ||
edits