2,698
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |||
| colspan="8" | NOTE: Alphabetized rolls of the freemen of Lancaster, 1688-1840, are on fiches 6072993 and 7072996 | |||
|- | |- | ||
| colspan="8" | LANGHO SEE: BILLINGTON LANGHO | | colspan="8" | LANGHO SEE: BILLINGTON LANGHO | ||
edits