73,385
edits
(spacing) |
(populate table) |
||
| Line 226: | Line 226: | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10817<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10817<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | ELDRIDGE, Jonathan<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | FORTIN, Charles<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10818<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10818<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | FORTIN, Clovis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | GOURLEY, Joseph<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10819<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10819<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | GOURLEY, William<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | HASKETT, John<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10820<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10820<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | HASKETT, Massey<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | HUFF, Abraham<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10821<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10821<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | HUFF, Abraham<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | KEENAN, Denis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10822<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10822<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | KEENAN, Denis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | LEADEN, William<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10823<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10823<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | LEADEN, William<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | McCONNELL, Richard<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10824<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10824<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | McCONNELL, Richard<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | McKEE, Henry<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10825<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10825<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | McKEE, James<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | MARKLE, Gilbert<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10826<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10826<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | MARKLE, Gilbert<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | MOUNT, Christina<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10827<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10827<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | MOUNT, Francis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | PALMER, Bernard<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10828<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10828<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | PALMER, Caleb<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | PRINCE, John<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10829<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10829<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | PRINCE JOHN, Island of<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | ROOTS, Henry<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10830<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10830<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | ROOTS, John<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | SHANTZ, Christian, Jr.<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10831<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10831<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | SHANTZ, Christian<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | SOPER, Isaac<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10832<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10832<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | SOPHIASBURG, survey of<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | TAYLOR, Thomas<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10833<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10833<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | TAYLOR, William D.<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | WADDLE, James<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10834<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10834<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | | | bgcolor="#ffccff" | WADDLE, James<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | WILLSON, Stephen<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10835<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | WILLSON, Stillwell<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | ZWICKY, Baltazar<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | C-10836<br> | | bgcolor="#ffccff" | C-10836<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | | bgcolor="#ffccff" colspan="3" | <center>'''''Supplement'''''</center> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | ABBOTT, Alexander<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | HALL, Francis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | | | bgcolor="#ffccff" | H-1976<br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | HALL, Francis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | <br> | | bgcolor="#ffccff" | PARKER, Francis<br> | ||
| bgcolor="#ffccff" | | | bgcolor="#ffccff" | H-1977<br> | ||
|- | |||
| bgcolor="#ffccff" | PARKER, James<br> | |||
| bgcolor="#ffccff" | ZAVITZ, George<br> | |||
| bgcolor="#ffccff" | H-1978<br> | |||
|} | |} | ||
edits