Reviewer, editor, pagecreator
31,994
edits
No edit summary |
(fix breadcrumbs) |
||
| (12 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{breadcrumb | |||
| link1=[[Sweden Genealogy|Sweden]] | |||
| link2=[[Swedish Parish Pages|Swedish Parish Pages]] | |||
| link3= | |||
| link4= | |||
| link5=[[Swedish Parish Pages O|Swedish Parish Pages O]] | |||
}} | |||
{| | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="10" border="1" class="wideTable" | |||
|- | |||
| [[Ockelbo parish, Sweden Genealogy|Ockelbo]] | |||
| [[Od parish, Sweden Genealogy|Od]] | |||
| [[Odarslöv parish, Sweden Genealogy|Odarslöv]] | |||
| [[Odensala parish, Sweden Genealogy|Odensala]] | |||
| Odensala- Husby | |||
|- | |||
| [[Kronoberg: Odensjö parish, Sweden Genealogy|Odensjö (Kronoberg)]] | |||
| [[Össjö parish, Sweden Genealogy|Odensjö (Kristianstad)]] | |||
| [[Östersund parish, Sweden Genealogy|Odenslund]] | |||
| [[Västmanland: Odensvi parish, Sweden Genealogy|Odensvi (Västmanland)]] | |||
| [[Kalmar: Odensvi parish, Sweden Genealogy|Odensvi (Kalmar)]] | |||
|- | |||
| [[Odensåker parish, Sweden Genealogy|Odensåker]] | |||
| [[Oderljunga parish, Sweden Genealogy|Oderljunga]] | |||
| [[Offerdal parish, Sweden Genealogy|Offerdal]] | |||
| Oknö | |||
| [[Okome parish, Sweden Genealogy|Okome]] | |||
|- | |||
| [[Norrköping: Sankt Olai parish, Sweden Genealogy|Olai (Norrköping)]] | |||
| Olai (Stockholm) | |||
| Olai (Kristianstad) | |||
| Olai (Malmöhus) | |||
| [[Morkarla parish, Sweden Genealogy|Olandsmora]] | |||
|- | |- | ||
| | | [[Örebro: Olaus Petri parish, Sweden Genealogy|Olaus Petri]] | ||
| | | Olof (Enköping) | ||
| | | Olof (Gotland) | ||
| | | [[Kristianstad: Sankt Olof parish, Sweden Genealogy|Olof (Kristianstad)]] | ||
| | | Olof (Malmöhus) | ||
|- | |- | ||
| | | Olof (Sigtuna) | ||
| | | Olof (Stockholm City) | ||
| | | Olof (Västmanland) | ||
| | | Olof (Älvsborg) | ||
| | | <br> | ||
|- | |- | ||
| | | Olov | ||
| | | Olunda | ||
| | | [[Önnestad parish, Sweden Genealogy|Onestad]] | ||
| | | [[Onsala parish, Sweden Genealogy|Onsala]] | ||
| | | [[Onslunda parish, Sweden Genealogy|Onslunda]] | ||
|- | |- | ||
| | | [[Västra Strö parish, Sweden Genealogy|Onströ]] | ||
| | | [[Oppeby parish, Sweden Genealogy|Oppeby]] | ||
|Oppeby | | [[Oppmanna parish, Sweden Genealogy|Oppmanna]] | ||
|Oppmanna | | [[Ore parish, Sweden Genealogy|Ore]] | ||
|Ore | | [[Orkesta parish, Sweden Genealogy|Orkesta]] | ||
|- | |- | ||
| | | Orleka | ||
|Orlunda | | [[Orlunda parish, Sweden Genealogy|Orlunda]] | ||
|Ormesberga | | [[Ormesberga parish, Sweden Genealogy|Ormesberga]] | ||
|Ornunga | | [[Ornunga parish, Sweden Genealogy|Ornunga]] | ||
|Ornö | | [[Ornö parish, Sweden Genealogy|Ornö]] | ||
|- | |- | ||
|Orsa | | [[Orsa parish, Sweden Genealogy|Orsa]] | ||
| | | Orsa utom Skattunge | ||
| | | [[Åsele parish, Sweden Genealogy|Orsilla]] | ||
| | | [[Osby parish, Sweden Genealogy|Osby]] | ||
| | | Oscar (Kalmar) | ||
|- | |- | ||
| | | Oscar (Stockholm) | ||
| | | Oscar (Älvsborg) | ||
| | | Oscar I:s minne | ||
| | | [[Arvika Landsförsamling (Västra) parish, Sweden Genealogy|Oscarstad]] | ||
| | | [[Oskar parish, Sweden Genealogy|Oskar]] | ||
|- | |- | ||
| | | [[Göteborg: Oskar Fredrik parish, Sweden Genealogy|Oskar Fredrik (Göteborg)]] | ||
| | | [[Väderstad parish, Sweden Genealogy|Oskar Fredrik (Östergötland)]] | ||
| | | [[Oskarshamn parish, Sweden Genealogy|Oskarshamn]] | ||
| | | Oskarshamn Mosaiska | ||
| | | [[Oskarström parish, Sweden Genealogy|Oskarström]] | ||
|- | |- | ||
| | | [[Othem parish, Sweden Genealogy|Othem]] | ||
| | | [[Attmar parish, Sweden Genealogy|Otman]] | ||
| | | [[Ottarp parish, Sweden Genealogy|Ottarp]] | ||
| | | [[Otterstad parish, Sweden Genealogy|Otterstad]] | ||
| | | [[Ottravad parish, Sweden Genealogy|Ottravad]] | ||
|- | |||
| [[Ova parish, Sweden Genealogy|Ova]] | |||
| [[Våxtorp parish, Sweden Genealogy|Ovaghstorp (Halland)]] | |||
| Ovaghstorp (Jönköping) | |||
| [[Kopparberg: Boda parish, Sweden Genealogy|Ovanhed]] | |||
| [[Ovansjö parish, Sweden Genealogy|Ovansjö]] | |||
|- | |||
| [[Ovanåker parish, Sweden Genealogy|Ovanåker]] | |||
| [[Oviken parish, Sweden Genealogy|Oviken]] | |||
| Oxberg | |||
| [[Oxelösund parish, Sweden Genealogy|Oxelösund]] | |||
| [[Oxie parish, Sweden Genealogy|Oxie]] | |||
|} | |} | ||
[[Category:Swedish Parishes]] | |||
[[Category: | |||