Jump to content

Koschneiderei: Difference between revisions

add kamin
(add Abrau)
(add kamin)
Line 40: Line 40:
| Gersdorf/<br>Görsdorf  
| Gersdorf/<br>Görsdorf  
| Jakobsdorf
| Jakobsdorf
|-
| Camin<br>Kamin
| Flatow<br>Flatau
| 89-430 Kamień<br>Krajeński
| [http://maps.google.com/?q=53.54,+17.52+(Kamin)&iwloc=A&hl=en E 17°52' N 53°54']
| Kamin
| Kamin<br>Wordel
|-
|-
| Damerau  
| Damerau  
| Flatau  
| Flatow<br>Flatau  
| 89-430 Dąbrówka  
| 89-430 Dąbrówka  
| [http://maps.google.com/?q=53.58,+17.62+(Damerau)&iwloc=A&hl=en E 17°62' N 53°58']  
| [http://maps.google.com/?q=53.58,+17.62+(Damerau)&iwloc=A&hl=en E 17°62' N 53°58']  
Line 103: Line 110:
| Gersdorf/<br>Görsdorf  
| Gersdorf/<br>Görsdorf  
| Jakobsdorf
| Jakobsdorf
|-
| Kamin<br>Camin
| Flatow<br>Flatau
| 89-430 Kamień<br>Krajeński
| [http://maps.google.com/?q=53.54,+17.52+(Kamin)&iwloc=A&hl=en E 17°52' N 53°54']
| Kamin
| Kamin<br>Wordel
|-
|-
| Lichnow  
| Lichnow  
2,134

edits