2,698
edits
m (revised links) |
No edit summary |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| . | | . | ||
| Not Indexed | | Not Indexed: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| . | | . | ||
| Not Indexed | | Not Indexed: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| Line 154: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
| . | | . | ||
| Not Indexed | | Not Indexed: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| Line 180: | Line 180: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | HAY SEE: CHESLYN-HAY and TEDDESLEY-HAY | | colspan="8" | HAY SEE: CHESLYN-HAY and TEDDESLEY-HAY | ||
|- | |- | ||
| HEDNESFORD LEACROFT | | HEDNESFORD LEACROFT | ||
| Line 236: | Line 236: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | SEE ALSO: ENVILLE | |||
| colspan=" | |||
|- | |- | ||
| KINGSWINFORD | | KINGSWINFORD | ||
| Line 293: | Line 292: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | NEEDWOOD SEE: BARTON-UNDER-NEEDWOOD | | colspan="8" | NEEDWOOD SEE: BARTON-UNDER-NEEDWOOD | ||
|- | |- | ||
| NORTON CANES (See | | NORTON CANES (See | ||
| Norton Canes | | Norton Canes | ||
| . | | . | ||
| Line 303: | Line 302: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |||
| colspan="5" | SEE ALSO: NORTON-UNDER-CANNOCK | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
|- | |- | ||
| Norton-Under-Cannock) | | Norton-Under-Cannock) | ||
| Line 349: | Line 353: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="9" | <span id="fck_dom_range_temp_1327460745650_421" /><span id="fck_dom_range_temp_1327460745650_37" /> SEE ALSO: CODSALL-WITH-OAKEN | |||
| colspan=" | |||
|- | |- | ||
| OLDCOTT | | OLDCOTT | ||
| Line 397: | Line 400: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | PENN SEE: LOWER PENN and UPPER PENN | | colspan="8" | PENN SEE: LOWER PENN and UPPER PENN | ||
|- | |- | ||
| PIRTON-WITH-TRESCOTT | | PIRTON-WITH-TRESCOTT | ||
| Line 435: | Line 438: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | REGIS SEE : ROWLEY-REGIS | | colspan="8" | REGIS SEE : ROWLEY-REGIS | ||
|- | |- | ||
| ROLLESTON | | ROLLESTON | ||
edits