Jump to content

Swedish Parish Pages O: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 9: Line 9:
|Odensala- Husby  
|Odensala- Husby  
|-
|-
|Odensjö
|Odensjö (Kronoberg)
|Odensjö (Kristianstad)
|Odenslund
|Odenslund
|Odensvi (Västmanland)
|Odensvi (Västmanland)
|Odensvi (Kalmar)
|Odensvi (Kalmar)
|-
|Odensåker
|Odensåker
|-
|Oderljunga
|Oderljunga
|Offerdal
|Offerdal
|Oknö
|Okome
|Okome
|-
|Olai (Norrköping)
|Olai (Stockholm)
|Olai (Kristianstad)
|Olai (Malmöhus)
|Olandsmora
|-
|Olaus Petri  
|Olaus Petri  
|Olof (Enköping)
|Olof (Gotland)
|Olof (Kristianstad)
|Olof (Malmöhus)
|-
|Olof (Sigtuna)
|Olof (Stockholm City)
|Olof (Västmanland)
|Olof (Älvsborg)
|Olofström
|Olofström
|-
|-
|Olov
|Olunda
|Onestad
|Onsala
|Onsala
|Onslunda
|Onslunda
|-
|Onströ
|Oppeby
|Oppeby
|Oppmanna
|Oppmanna
|Ore
|Ore
|Orkesta
|-
|-
|Orkesta
|Orleka
|Orlunda
|Orlunda
|Ormesberga
|Ormesberga
Line 34: Line 58:
|-
|-
|Orsa
|Orsa
|Orsa utom Skattunge
|Orsilla
|Osby
|Osby
|Oscar (Kalmar)
|-
|Oscar (Stockholm)
|Oscar (Älvsborg)
|Oscar I:s minne
|Oscarstad
|Oskar
|Oskar
|-
|Oskar Fredrik (Göteborg)
|Oskar Fredrik (Östergötland)
|Oskarshamn
|Oskarshamn
|Oskarshamn Mosaiska
|Oskarström
|Oskarström
|-
|-
|Othem
|Othem
|Otman
|Ottarp
|Ottarp
|Otterstad
|Otterstad
|Ottravad
|Ottravad
|-
|Ova
|Ova
|-
|Ovaghstorp (Halland)
|Ovaghstorp (Jönköping)
|Ovanhed
|Ovanhed
|Ovansjö
|Ovansjö
|-
|Ovanåker
|Ovanåker
|Oviken
|Oviken
|Oxberg
|Oxberg
|-
|Oxelösund
|Oxelösund
|Oxie
|Oxie
|
|
|
|}
|}


Reviewer, editor, pagecreator
28,313

edits