Reviewer, editor, pagecreator
28,313
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
|Odensala- Husby | |Odensala- Husby | ||
|- | |- | ||
|Odensjö | |Odensjö (Kronoberg) | ||
|Odensjö (Kristianstad) | |||
|Odenslund | |Odenslund | ||
|Odensvi (Västmanland) | |Odensvi (Västmanland) | ||
|Odensvi (Kalmar) | |Odensvi (Kalmar) | ||
|- | |||
|Odensåker | |Odensåker | ||
|Oderljunga | |Oderljunga | ||
|Offerdal | |Offerdal | ||
|Oknö | |||
|Okome | |Okome | ||
|- | |||
|Olai (Norrköping) | |||
|Olai (Stockholm) | |||
|Olai (Kristianstad) | |||
|Olai (Malmöhus) | |||
|Olandsmora | |||
|- | |||
|Olaus Petri | |Olaus Petri | ||
|Olof (Enköping) | |||
|Olof (Gotland) | |||
|Olof (Kristianstad) | |||
|Olof (Malmöhus) | |||
|- | |||
|Olof (Sigtuna) | |||
|Olof (Stockholm City) | |||
|Olof (Västmanland) | |||
|Olof (Älvsborg) | |||
|Olofström | |Olofström | ||
|- | |- | ||
|Olov | |||
|Olunda | |||
|Onestad | |||
|Onsala | |Onsala | ||
|Onslunda | |Onslunda | ||
|- | |||
|Onströ | |||
|Oppeby | |Oppeby | ||
|Oppmanna | |Oppmanna | ||
|Ore | |Ore | ||
|Orkesta | |||
|- | |- | ||
| | |Orleka | ||
|Orlunda | |Orlunda | ||
|Ormesberga | |Ormesberga | ||
| Line 34: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|Orsa | |Orsa | ||
|Orsa utom Skattunge | |||
|Orsilla | |||
|Osby | |Osby | ||
|Oscar (Kalmar) | |||
|- | |||
|Oscar (Stockholm) | |||
|Oscar (Älvsborg) | |||
|Oscar I:s minne | |||
|Oscarstad | |||
|Oskar | |Oskar | ||
|- | |||
|Oskar Fredrik (Göteborg) | |||
|Oskar Fredrik (Östergötland) | |||
|Oskarshamn | |Oskarshamn | ||
|Oskarshamn Mosaiska | |||
|Oskarström | |Oskarström | ||
|- | |- | ||
|Othem | |Othem | ||
|Otman | |||
|Ottarp | |Ottarp | ||
|Otterstad | |Otterstad | ||
|Ottravad | |Ottravad | ||
|- | |||
|Ova | |Ova | ||
| | |Ovaghstorp (Halland) | ||
|Ovaghstorp (Jönköping) | |||
|Ovanhed | |Ovanhed | ||
|Ovansjö | |Ovansjö | ||
|- | |||
|Ovanåker | |Ovanåker | ||
|Oviken | |Oviken | ||
|Oxberg | |Oxberg | ||
|Oxelösund | |Oxelösund | ||
|Oxie | |Oxie | ||
|} | |} | ||